O autorze
Kamil Sipowicz ur. 1953, doktor historii filozofii, poeta, artysta, psychonauta. Autor trylogii: Hipisi w PRLu, Czy marihuana jest z konopi ? oraz Encyklopedia Polskiej Psychodelii.
1974-1979 Akademia Teologii Katolickiej, Wydział Filozofii Chrześcijańskiej, Warszawa
1979 dyplom : Zagadnienie schematyzmu w filozofii Kanta w interpretacji Martina Heideggera, promotor: prof. Andrzej Półtawski
1980-1988 studia doktoranckie (stypendium Konrad Adenauer Stiftung), Ludwig Maxilimilian Universitat, Monachium (1980-1982) oraz Freie Universitat, Berlin (1982-1988)
1992 doktorat, Akademia Teologii Katolickiej, Warszawa; tytuł rozprawy doktorskiej: Zagadnienia nieautentyczności i degeneracji w filozofii Martina Heideggera, promotor prof. Mieczysław Gogacz. Autor wielu wystaw i publikacji.

Kto zepsuł Mariusza Trynkiewicza?

Mandala Księży Pedofilów
Mandala Księży Pedofilów Kamil Sipowicz
Dużo się ostatnio mówi o tym, że niebawem wyjdą na wolność po odbyciu kary groźni mordercy seksualni. W tym także Mariusz Trynkiewicz, który w Piotrkowie Trybunalski zamordował 4 nieletnich chłopców. Mordercom zamieniono wyrok kary śmierci na 25 lat więzienia. Urodzony w 1962 roku w 2014, kiedy opuści wiezienie będzie miał 52 lata. Wątpliwe jest, aby jego głęboko uszkodzona osobowość przez 25 lat kary więzienia została naprawiona. Jednak będzie po odbyciu kary i właściwie nie wiele można zrobić, żeby społeczeństwo przed nim chronić. Ktoś kto odbył karę w obliczu wymiaru sprawiedliwości jest wolny.

Padają różne pomysły: szpitale psychiatryczne, dozór z tzw. obręczą z GPS i inne. Pamiętajmy jednak, że sąd nie uznał go za chorego psychicznie, dlaczego zatem teraz miałby zmienić zdanie. Poza tym dziś już jako obywatel wielkiej Unii Europejskiej może chyba osiedlić się gdzie chce. Gdziekolwiek będzie na pewno dzieci nie będą bezpieczne w jego towarzystwie. Głęboko uszkodzone libido nadal może nad jego życiem przejmować kontrolę. Jak to się stało, że Mariusz Trynkiewicz stał się demonicznym pedofilem mordercą. Na to pytanie między innymi daje odpowiedź, lub raczej snuje koncepcje znany dziennikarz i reportażysta Eugeniusz Iwanicki. Opublikowana w 1990 książka Iwanickiego Proces Szatana została właściwie nie zauważona. Przechodziliśmy wtedy zmiany ustrojowe i nawet Trynkiewicz przestał nas interesować.

W czasie procesu Trynkiewicza podejrzewano go satanizm. On sam tak odpowiada na pytanie oskarżyciela publicznego Stanisława Kaczmarka: „ Powtarzam raz jeszcze; nie należałem i nie należę do sekty satanistów. To, że znaleziono u mnie rysunek odwróconego krzyża, nie jest oznaką przynależności do sekty satanistów… Narysowałem to w takiej formie dlatego, że była to odwrotność symbolu Kościoła… Znienawidziłem Kościół w wieku dziesięciu lat, kiedy ksiądz dokonał na mnie czynu lubieżnego, a teraz ten sam ksiądz wypowiada się o mnie w gazecie, że ja nie chodziłem do kościoła ani do komunii…” Opina psychiatrów z Łodzi:” 1. Mariusz Trynkiewicz nie wykazuje zmian psychotycznych, jest obdarzony bardzo wysokim (wskaźnik 121) poziomem inteligencji; 2. Mariusz Trynkiewicz wskazuje odchylenia w dziedzinie osobowości, popędowości seksualnej w sensie homoseksualizmu z pedofilią. Swój popęd seksualny wobec nieletnich realizuje z cechami algolagnii, tj. tendencji do sadystycznego zadawani bólu psychicznego i cielesnego; 3. W chwili popełniani inkryminowanych czynów rozumiał ich istotę i znaczenie w pełni; odnosił się odnosi się krytycznie do ich wykonania.”

Wyrażone przez Trynkiewicza stwierdzenie, że w dzieciństwie molestował go ksiądz, zostało zignorowane. Nie wiemy, czy był to wymysł mordercy czy prawda. Dzisiaj, gdy znamy już tysiące przypadków pedofilii wśród księży, możemy przypuszczać z dużą dozą prawdopodobieństwa, że Trynkiewicz mówił prawdę. Zresztą wówczas wiedział, że albo go czeka stryczek kata albo tzw. huśtanie przez współwięźniów, co na jedno wychodzi. Los się jednak do niego i do inny seryjnych morderców uśmiechnął. Zamieniono im karę śmierci zamiast na dożywocie, co byłoby rozsądne na 25 lat wiezienia. Niebawem wyjdą na wolność. Jeżeli rzeczywiście ksiądz uszkodził psychikę i duszę 10 letniego nieśmiałego wycofanego chłopca molestując go, a potem szydził z niego publicznie, to mamy tu do czynienia ze splątanym diabelstwem.


Co zrobi Trynkiewicz po wyjściu z więzienia. Nie pozwolono mu zmienić nazwiska, nie dano mu możliwości ukrycia się. Dziś w świecie Internetu będzie miał świetne narzędzie do łowienia nowych ofiar. A może wybierze inną drogę: celebryty mordercy. Znamy już takie wypadki, Japończyk który zamordował i zjadł kobietę pisze książki i występuje w telewizji. Dzisiaj znudzona opinia publiczna lubi oglądać różnego rodzaju anomalie ludzkie. Może też jako klasycznym obcym zajmą się nim filozofowie, psychologowie i pisarze albo sam zacznie pisać o swoi życiu. W każdym razie nie chciałbym aby gdzieś w okolicy mojego wnuka się kręcił.
Trwa ładowanie komentarzy...